UKS FENIKS Rybno

W słoneczny wtorek 16 maja 2017 r. na rybnowskim orliku odbył się Turniej o Puchar Prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „FENIKS” Rybno w piłce nożnej orlików. Uczestnikami potyczek byli chłopcy i dziewczęta z klubów sportowych: „FENIKS” Rybno, „Unia” Iłów oraz „Mazowia” Słubice. Po zaciętej rywalizacji, która sprawiła zarówno uczestnikom, jak i kibicom wiele emocji wyłoniono zwycięzców:

I miejsce: „Unia” Iłów ;

II miejsce : „Mazowia” Słubice;

III miejsce: „FENIKS” Rybno I;

IV miejsce: „FENIKS” Rybno II.

Sędzia spotkania wraz z trenerami wyłonił wśród uczestników:

·         KRÓLA STRZELCÓW, którym została Kina Brzezińska z drużyny z Iłowa,

·         NAJLEPSZEGO BRAMKARZA  - Patryk Wargocki z drużyny z Rybna,

·         NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA – Mikołaj Cichosz ze Słubic.

Turniej odbył się dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Rybno na zadanie: „ Kultura fizyczna i sport w Gminie Rybno”.

Turniej tenisa stołowego w Rybnie

W dniu 9 kwietnia 2017 r. odbył się po raz drugi Otwarty Gminny Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „FENIKS” Rybno. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców gminy, a także szerszej społeczności.


Tak prezentowały się kategorie i ich zwycięzcy:

Zwycięzscy


W czwartek, 1 grudnia 2016 r. Zespół Szkół w Rybnie miał zaszczyt gościć drużyny      z Młodzieszyna, Iłowa i Lasocina. Tego dnia odbył się I  Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych, organizatorem, którego był Uczniowski Klub Sportowy „FENIKS” Rybno.  

sprawozdanie z turnieju piłki siatkowej

 W dniu dzisiejszym (10 listopada 2016 r.) w Zespole szkół w Rybnie podsumowaliśmy szkolny konkurs  plastyczny pod nazwą „W zdrowym ciele zdrowy duch” realizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „FENIKS” Rybno, w ramach projektu grantowego Działaj Lokalnie pt. „Rybno aktywne będzie pozytywne” przy współpracy -  Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego.

Prezentujemy wyniki konkursu i gratulujemy zwycięzcą:

W kategorii prac płaskich:

I miejsce – Wioletta Kowalik i Aleksandra Januszewska,

II miejsce – Basia Nagłowska i Julia Kisiołek,

III miejsce – Zuzia Grys i Patrycja Czajkowska

Wyróżnienia: Damian Barciak, Emilia Dąbrowska, Krzysztof Kacperski, Amelka Jurgiel.

 

W kategorii prac przestrzennych:

I miejsce: Oliwia Siewiera

II miejsce: Michalinka Stobnicka i Marysia Kuśmierska

III miejsce: Stanisław Sieradzki. 


W dniu 8 listopada 2016 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rybnie rozegrano Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Mistrzostwo Klubu UKS  „FENIKS” Rybno. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn, składających się z uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Pruskiego w Zespole Szkół                 w Rybnie: Cappa, VI Najlepszych, Clubster, Dinosover, FC Grim. Po zaciętej i pasjonującej rywalizacji I pierwsze miejsce zajęła drużyna VI Najlepszych, II miejsce – Cappa, III miejsce – Dinosover. Wszystkim uczestnikom Prezes UKS „FENIKS” Rybno – Radosław Ulicki, sekretarz klubu – Ewelina Lewandowska oraz trener Juliusz Kruszankim wręczyli pamiątkowe medale. Wyłoniono także najlepszą zawodniczkę i zawodnika turnieju, którymi zostali: Róża Januszewska i Bartłomiej Pytkowski. Gratulujemy. 


   

            

I Turniej piłki Nożnej Halowej rocznika 2006 o Puchar Prezesa SKF Unia Iłów odbył się w dniu 7 listopada 2016 r. , w którym uczestniczyło sześć zespołów. Dwa zespoły  Uczniowskiego Klubu Sportowego „FENIKS” Rybno  reprezentując jednocześnie Zespół Szkół w Rybnie, pod czujnym okiem  trenerów – Juliusza Kruszankina i Radosława Ulickiego, zdobyły zaszczytne pierwsze i piąte miejsce. Jest to ogromny sukces dzieci, które w pierwszym etapie edukacji rzadko uczestniczą w tego typu zawodach. Gratulujemy zwycięzcą, a w szczególności Michałowi Pytkowskiemu, uczniowi klasy III, który zdobywając sześć bramek został uhonorowany Najlepszym Strzelcem spotkania. Skład rybnowskich zespołów prezentował się następująco:

I: Michał Pytkowski, Filip Kacperski, Roksana Wasielewska, Wioletta Kowalik, Anastazja Owczarek, Tadeusz Staniak, Jakub Bednarski, Bartłomiej Goreniak, Szymon Kantorski.

II: Mateusz Goreniak, Patryk Wargocki, Hubert Pietruszka, Zuzanna Grys, Damian Barciak, Jan Anyszewski, Roksana Januszewska, Aleksandra Frankowska, Kacper Znajdek.  


W dniu 17 lipca 2016 r. na strzelnicy w Matyldowie odbył się turniej strzelecki, którego organizatorem był  Uczniowski Klub Sportowy "FENIKS" Rybno.

Wyniki

Zawody odbyły się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Rybno w ramach zadania : "Kultura Fizyczna i Sport w Gminie Rybno".

W dniu 23 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Rybnie odbył się Dzień Sportu powiązany z Zawodami Lekkoatletycznymi dla klas IV – VI organizowanymi przez Uczniowski Klub Sportowy „FENIKS” Rybno. Konkurencje i wyniki prezentują się następująco:

wyniki

Zdjęcie

VIII Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich 

XXII Sportowy Turniej  Miast 26 maja - 1 czerwca 2016r. www.federacja.com.pl

Baner 

Oświadczenie o poniesionych przez samorząd terytorialny wydatkach, związanych z udziałem w VII Europejskim Tygodniu dla Wszystkich - XXII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2016

sprawozdanie

Zaproszenie na Turniej o Puchar Wójta Gminy Rybno 

Zaproszenie

        W dniu 28 maja 2016 r. na rybnowskim „Orliku” rozegrano Turniej o Puchar Wójta Gminy Rybno w piłce nożnej juniorów młodszych. W rywalizacji wzięły udział cztery drużyny gimnazjalistów: UKS „FENIKS” Rybno I,  UKS „FENIKS” Rybno II, „Orion” Cegłów, „Unia” Iłów. Turniej W dniu 24 maja 2016 r. w Pruszkowie odbyły się Międzypowiatowe Zawody w Lekkoatletyce. Uczennica Zespołu Szkół w Rybnie i zawodniczka UKS "Feniks" Rybno - Ewelina Kaźmierska zajęła w nich III miejsce w biegu na 100 metrów i otrzymała tym samym brązowy medal. Serdecznie gratulujemy z uwagi, iż jest to ogromny sukces zarówno dla uczestniczki jak i dla szkoły.

W dniu 24 kwietnia 2016 r. na Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Rybnie odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy ‘FENIKS” Rybno. Spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Rybno na zadanie „Kultura Fizyczna i Sport w Gminie Rybno. 

Wyniki turnieju